Hangzhou Nante Machinery Co, Ltd.

İşinizi kaldırmak, başarınızı kaldırmak!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerVinç Uç Taşıyıcı

Tek Bara veya Tek Bara Seksiyonel Taşıma için Uç Arabası Kontrol Paneli

Tek Bara veya Tek Bara Seksiyonel Taşıma için Uç Arabası Kontrol Paneli

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Büyük resim :  Tek Bara veya Tek Bara Seksiyonel Taşıma için Uç Arabası Kontrol Paneli En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: NANTE
Sertifika: CE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Ambalaj bilgileri: kutu
Teslim süresi: 1-2 Hafta
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Yılda 100000 adet
Detaylı ürün tanımı
Çalışma sıcaklığı: -30 ℃ ila + 70 ℃ IP Sınıfı: IP55
Kontrol Kutusu Malzemesi: Soğuk Çelik veya Paslanmaz Çelik Soğuk Çelik veya Paslanmaz Çelik: 0.75kw - 30kw
Ana güç: 220V, 380V, 415V, 440V, 460V
Vurgulamak:

havai vinç uç kamyonları

,

köprü vinci uç kamyonları

1. Özet

Elektrik kontrol sistemi, elektrik kontrol kutusu, elektromanyetik frenleme motoru ve kol anahtarından oluşur.Asılı platformun yukarı ve aşağı hareketi iki elektromanyetik fren motoru tarafından kontrol edilir.

2. Çevresel Koşullar

Uygun Rakım: 1000m ~ 4000m

Uygun Sıcaklık: -30 ℃ ~ + 70 ℃

Bağıl Nem: Günlük ortalama ≤% 95, aylık ortalama ≤% 90

Deprem Hasarının Derecesi: ≤ Seviye 8

3. Teknik Veriler

Uç Taşıyıcı Kontrol Paneli
IP Sınıfı IP55 İletişim Marka Schneider
Çalışma sıcaklığı -30 ℃ ile + 70 ℃ Röle Markası Schneider
Kontrol Kutusu Malzemesi Soğuk Çelik veya Paslanmaz Çelik MCB Markası Schneider
Kutu Rengi Gri veya Siyah Ana güç 220V, 380V, 415V, 440V, 460V
İnvertör Kapasitesi 0.75kw ila 30kw Hertz 50Hz veya 60Hz
Inverter Markası YASKAWA, SCHNEIDER, DELTA Kontrol gücü 24V, 36V, 48V, 110V, 220V
Uygun Vinç 20 tonun altında

4. Genel ve kurulum boyutu

Tek Bara veya Tek Bara Seksiyonel Taşıma için Uç Arabası Kontrol Paneli 0Tek Bara veya Tek Bara Seksiyonel Taşıma için Uç Arabası Kontrol Paneli 1

5. Ürün Özelliği

Uç Arabası Kontrol Paneli sabit AC metal mahfazalı şalt sistemi (aşağıdaki gibi panel için kısaltılmıştır), NANTE MACHINERY tarafından, gelişmiş yabancı tasarım ve üretim teknolojisinin tanıtımına dayalı olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş yeni bir üründür.3.6 ~ 12kV üç fazlı AC 50Hz tek bara veya tek bara kesitli taşıma, dağıtım sistemi, güç enerjisinin alınması ve dağıtılması için geçerlidir ve güç devresini kontrol etmeyi, izlemeyi ve korumayı gerçekleştirir.Santral, trafo merkezi, petrol, metalurji, kimya, doğal gaz ve diğer sivil alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

6. Yapı özelliği:

1. UÇ TAŞIMA KONTROL PANELİ serisi metal mahfazalı sabit hücredir, gövde köşebent çelik ve çelik levha ile kaynaklıdır, iç ve dış kaplaması statik sprey plastik toz ile sağlamdır.

2. Bu pano, GB3906 3-35kV AC Metal mahfazalı şalt sistemi ve uluslararası IEC62271-200 standardına uygundur, ayrıca yük ile bağlantı şalterinin açılıp kapanmasını önler, devre kesicinin açılıp kapanmasını önler, elektrikle ara vermeyi önler, topraklama anahtarının elektrikle kapatılmasından (beş koruma, basit, güvenilir mekanik kilitleme cihazını benimser).Güç göstergesi, devre tarafındaki voltajı yansıtan panelin önüne takılır.Devre tarafında elektrik olduğunda, kapalı kartı ve panel kapısını kilitleyin.

3. Aynı tip ürün ve yapı bileşeni birbirini değiştirebilir.

7. Muhafaza

1 Panelin iç yapısı devre kesici bölmesine, bara bölmesine, kablo bölmesine, röle bölmesine ayrılmıştır, panelleri ayırmak için çelik levha kullanın.Paneli ayırmak için girdap akımı çelik levha ve epoksi reçine bara burcu kullanın.

2 Panel, retikülasyon kumaşı, aleve dayanıklı olmayan malzemeler olmadan birlikte kaynak yapmak için soğuk rulo çelik sac ve açılı çelik kullanır.Bileşenlerin dış izolasyon sürünme mesafesi ve destek izolatörü, saf porselen izolasyon 1.8cm / kV, organik izolasyon 2.0cm / kV. Fazdan faza, fazdan toprağa 125mm hava mesafesi.Pano içerisindeki devre kesici bölmesi ve kablo bölmesinin nemli durumuna göre ısıtıcıyı çalıştırmak veya durdurmak için akıllı bir higrotermoskop mevcuttur, Nemli ve yüksek sıcaklık oluşmasını engeller.

3 Kapıyı açmadan üst, alt bağlantı anahtarının kapalı ve açık konumunu gözlemlemek için bir görüntüleme portu bulunmaktadır.Pano çift bakımlıdır, röle bölmesi ekipmanlarını, çalışma mekanizmasını, mekanik kilit ve öndeki transmisyon parçasını muayene eder, ana bara, şönt devre barası, kablo terminali, bağlantı anahtarı ve topraklama şalterini muayene eder.

4 Devre kesici: Devre kesici orta kısımda yer alır, üzerinde ayırma anahtarı ve topraklama anahtarı ve ara kilit mekanizması bulunur ve gösterge cihazı ile açık ve kapalı konumu tanımlar.

5 Transformatör: CT, ön tarafın alt kısmına monte edilir, devre kesici ve bağlantı anahtarı ile bağlanır, ana devre elektriksizdir.Önleyici test, inceleme ve değişimini, CT'nin ikincil kablosunu güvenilir bir şekilde toprağa gerçekleştirebilir.

6 Bağlantı kesme anahtarı ve topraklama anahtarı: bağlantı anahtarı, bağlantı kesme anahtarı ve topraklama anahtarı, devre kesici, bağlantı kesme anahtarı ve topraklama anahtarı için program ve güvenilir kilitleme sağlamak için bir dizi manuel çalıştırma mekanizması tarafından kontrol edilen görüntüleme portundan görülebilir. beş koruma gerekliliği.

7 Ölçüm cihazı, röle koruması, izleme cihazı ve yardımcı devre.

8 Topraklama: Topraklama gövdesi olarak 440mm bakır bara ile tüm panel uzanmasının tüm genişliği dikkate alınır.

İletişim bilgileri
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin