Hangzhou Nante Machinery Co, Ltd.

İşinizi kaldırmak, başarınızı kaldırmak!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerBeam Launcher

Beam launcher JQG180t-50m with Varied Launching Capacities and Heights For bridge

Beam launcher JQG180t-50m with Varied Launching Capacities and Heights For bridge

large.img.alt
small.img.alt

Büyük resim :  Beam launcher JQG180t-50m with Varied Launching Capacities and Heights For bridge En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Zhejiang, China
Marka adı: NANTE
Model Number: JQG180t-50m
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: N/A
Packaging Details: Naked
Delivery Time: Within 2 months
Payment Terms: L/C, T/T
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: JQG180t-50m Sertifika: ISO9001:2008
Max. Maks. Lifting Load Kaldırma Yükü: 180T Kaldırma Yüksekliği (m): 9 m
Vurgulamak:

köprü vinç kitleri

,

havai köprü vinçleri

,

Otoyol inşaatı Kiriş fırlatıcı

Köprü için çeşitli başlatma kapasiteleri ve yükseklikleri ile kiriş başlatıcısı JQG180t-50m


Truss lansmanlı vinç / kiriş rampası serimiz, yüksek bina ve köprü inşa etmek için önemli bir makinedir. Çeşitli kapasite ve yüksekliklere sahip bu lansman kirişleri, prefabrike elemanların yanı sıra, karkas yeri betonu gibi farklı gereksinimleri karşılayabilir. çeşitli açıklıklar ve üst yapı tipleri için son derece uyarlanabilir. Sofistike tasarım ve imalat ile, bu fırlatma kirişlerinin kendisi, yüksek yükselme yapıları üzerinde ilerleyen çelik bir yapı ya da açıklıklı köprülerdir. Farklı lansman kapasiteleri ve yükseklikleri ile, lansman kiriş serimiz kaliteli malzemeden üretilmiştir, dayanıklı ve güvenilir performans sağlar.

Fırlatma vinçleri aşağıdaki uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır:

1. Köprü inşaatı

2. Otoyol inşaatı

3. Demiryolu inşaatı

4. Yol yapımı.

Tasarım özellikleri şunlardır:

1. Güvenilir performans

a) Üçgen alan kafes kirişinin en son ayrı tutturulmuş yapısını ana kirişe uygulayın, böylece tüm vincin sertliğini ve kuvvetini arttırın.

b) Ana kiriş, Q345 yüksek mukavemetli çelikten imal edilmiştir ve ana kirişin güvenli bir şekilde yüksek güç modunda çalışabilmesini sağlamak için en son tasarıma erir.

c) ZHONGJIAN marka lansman vinci, Çin'deki köprünün başlatılması sırasında sürekli bir seferde öncüdür. Yurtiçinde tek makineli vinç için en eksiksiz fonksiyona sahip vinçtir.

d) Diğer tedarikçiden benzer ürünlerle karşılaştırıldığında, ZHONGJIAN marka fırlatma vincinin, köprü demeti sırasında yan hüzme döşenmesi bakımından benzersiz tasarım konseptinin en zor delik açıklığına sahip olması. Bu nedenle, yüksek zor ve riskli koşullarda çalışmak daha güvenlidir.

e) Köprü montajı sırasında enine dengeyi sağlamak için güçlü ön, orta kiriş ve üç adet transom vinç birbirine bağlanır.

f) Her hareket mekanizmasına, her hareket mekanizması arasındaki karşılıklı çarpışmayı azaltmak için ayrı bir inme anahtarı kontrolü vardır.

g) Aşırı yük direnci sistemi: İki takım arabalarda yüksek performanslı ağırlık sınırlayıcısı vardır, bu yüzden kaldırma kirişi aşırı yük yapıyorsa, ağırlık sınırlayıcısı bir kerede durur.

h) Diğer tedarikçiden normalde üç ayak vardır. Ama bir ön bacak, bir orta bacak, bir arka bacak ve bir geçici bacak dahil olmak üzere dört ayakımız var.

i) İç büzme bacağını bir defaya mahsus yan kirişe uygulayın ve daha fazla emniyete sahip olun.

2. Daha güçlü korozyon direnci

a) Patlatma ve boyama kalitesini sağlamak için standart boyama işlemini uygulayınız.

b) Ana kiriş akoru için H çelik kapalı bölüm uygulayın. Web akor iç pas önlemek için kapalı kaynak, gerçekleştirmek için özelleştirilmiş kare tüp tarafından yapılır.

3. Daha yüksek çalışma verimliliği

a) Ana kiriş, tramvay ve boyuna vinç ile birlikte seyahat rayları vardır. Dolayısıyla, seyahat rayını daha fazla yatırmaya gerek yok. Bu sayede birçok yardımcı malzeme saklanır ve üretim süresi de kaydedilir.

b) ZHONGJIAN lansman vinci, her gün 6 ~ 8 adet kiriş montajı ile, yeterli beton levha temini, vasıflı operatör ve yerinde iyi duruma bağlı olarak daha yüksek çalışma verimliliğine sahiptir.

4. Daha fazla esneklik

a) Simetrik olarak tasarlanmıştır. İki yönlü kiriş montajı, orijinal yerde bölünmeden ve çevirmeden gerçekleştirilebilir.

b) Ön bacak ve arka bacak için bir metre hidrolik kriko kullanın. Bu tasarım, çalışma verimliliğini, güvenliğini ve esnekliğini büyük oranda artırır.

c) Eğik köprüyü eğimli bir şekilde dikin. 0 ~ 45 ° eğik köprüyü kurmak için her mekanizmayı ve yapıyı bağlamak için döner yüz flanşını uygulayın. Yan ışın 320m eğrisi yarıçapı köprüsü için bir kez konumlandırılabilir.

5. Daha kolay montaj ve demontaj

a) Her yapı, montajı kolaylaştırmak için pimler ve cıvatalarla bağlanır.

b) Normal olarak, bir seferlik vinç seti 7 gün içinde monte edilebilir.

6. Bu alanda bol tecrübeler

a) Baş mühendisimiz Dr. Zhao, Çin'de vinçlerin fırlatılması için profesyonel ve çok ünlüdür.

b) ZHONGJIAN marka lansman vinci, Çin'deki en yüksek pazar pay üreticilerinden biridir, özellikle Yangtze Nehri Ekonomik Deltası'nda ürünlerimizi her yerde görebilirsiniz.

c) ZHONGJIAN'ın vinç çalıştırması için sıfır kaza var.

d) ZHONGJIAN marka fırlatma vinç Hyning Demiryolu, Hangzhou-defne deniz açık köprüsü, Minpu Köprüsü, Wenzhou Süper büyük köprü, Jiubao köprü projeleri vb gibi çeşitli anahtar projelerde kullanılmıştır.

e) ZHONGJIAN için bu alanda 17 yıllık deneyim var. Mükemmel çalışan kişiliği, yetenekli üretim hattı ve ileri üretim süreci ürünlerimiz için en önemli garantidir.

Genel Çizim veya Çizim veya Taslak Çizim

Delikten Prosedür Çizimi

Teknik parametreler

İletişim bilgileri
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin