Hangzhou Nante Machinery Co, Ltd.

İşinizi kaldırmak, başarınızı kaldırmak!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerDouble Girder Overhead Cranes

Tamir Dükkanları İçin Elektrikli Seyahat Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinçler 16T

Tamir Dükkanları İçin Elektrikli Seyahat Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinçler 16T

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Büyük resim :  Tamir Dükkanları İçin Elektrikli Seyahat Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinçler 16T En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Zhejiang, China
Marka adı: NANTE
Model Number: QD16t-3.2t-22m
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: N/A
Packaging Details: Naked
Delivery Time: Within 2 months
Payment Terms: L/C, T/T
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: QD16t-3.2t-22m Renk: KIRMIZI
Kapasite: 16T karış: 22m
Sertifika: ISO9001:2008 Materail: Q235D
Vurgulamak:

overhead electric cranes

,

manual overhead crane

QD vinç tipi 16 t Çift Kirişli Gezer Vinçler Tamir Atölyeleri İçin

Ağır ve geniş açıklıklar gerektiğinde, ağır yükler için çift kirişli Üst Köprü Vinçleri güçlerini gösterir. İki burulmamış kutu kirişinden oluşur. Bu onları özellikle ağır yükleri kaldırmak ve taşımak için uygun kılar.

16t Elektrikli Kaldırma Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç, atölyedeki makineyi tamir etmek için bir çözüm sunar. Bu, kaldırma mekanizması olarak vinci kullanan QD tipi köprü vincidir. Çift raylı gezer endüstriyel vinç, güçlü modeller, büyük açıklık ve çeşitli modellerde genel stabilite ile karakterize edilir, ancak kalitesi aynı kapasiteye sahip tek kirişli portal vinci ile karşılaştırıldığında iyidir. ila 35 m. Belden kırma mafsallı eklemler, dört tekerleğin de ray ile pozitif temasını sağlar. Sabitleme düzenekleri yelpazesi, çift kirişli gezici vinçlerin mevcut binaların yanı sıra yeni binalara da uygun şekilde entegre edilmesini sağlar. Diğer tüm çift kirişli gezer vinç türlerinde olduğu gibi, ana kiriş profilleri de en az ölü ağırlıkta maksimum performans elde edilebilecek şekilde bilgisayarlar kullanılarak en iyi şekilde üretilir. Finansal faydaları olan bir avantaj.

Vinçli çift kirişli gezer köprülü vinç, aşağıdaki uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır:

1. Servis atölyelerinin, hafif montaj işlemlerinin, hizmet binalarının, hafif depoların, servis gereksinimlerinin az olduğu hafif hizmet vinçleri.

2. Makine atölyeleri ve genel endüstriyel kullanım için orta ve büyük ölçekli uygulamalarda hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan vinçler.

3. Çelik fabrikaları ve diğer ağır makine atölyeleri, çelik depolar, ağır imalathaneler, kağıt fabrikaları vb. İçin hurdalıklar, gübre tesisleri ve indüksiyon fırınları için mıknatıs ve kova işlemeli ekstra ağır hizmet vinçleri.

4. Çelik fabrikaları ve diğer ağır mühendislik amaçları için ekstra ağır hizmet vinçleri. İstek üzerine sıcak metal uygulaması için tasarlanmış vinçler.

Tasarım özellikleri şunları içerir:

TASARIM:

Kompakt boyutlar, düşük ağırlık, kullanımı kolay ve bakımı kolay, bileşenler arasında doğrudan uyan modüler tasarım

YAPISI:

Köprü Kirişi, Uç Arabaları, Kutu Tabak Tasarımından Yapılmış Yengeç Kasası / Haddelenmiş Kesitler. Gerekirse köprü ve uç vagonlarının tüm alın kaynak mafsallarının% 100 radyografisi sağlanabilir.

MOTORLARI:

Nante Crane, zarif sürekli döküm alüminyum bölmeli, entegre emniyet fren izolasyon sınıfı F, IP54 korumalı sağlam silindirik / konik rotor kutup kutuplu motorları kullanır.

Değişken Frekans Sürücüler ve Uzaktan Kumandalar:

Ayrıca, isteğe bağlı bir özellik olarak kademesiz hız kontrolü için kaldırma, çapraz ve uzun sürüşlerde Değişken Frekans Sürücü sunuyoruz. Ayrıca erişilemeyen ve tehlikeli alanlarda kullanım için uzaktan kumandalı vinçler de sağlıyoruz.

Frenler

Arıza emniyetli manyetik veya hidrolik frenler% 150 veya daha fazla tork mil uzatmalarına takılmıştır. Ağır hizmet tipi vinçlerde, güvenli çalışma için ikinci bir fren monte edilebilir.

Kontroller

Zeminden askı kontrolü, ana kontrol anahtarları, sürücü kabininde ana kontrol cihazları sağlanabilir. Talep üzerine uzaktan kumanda sağlanabilir.

ELEKTRİK PANELİ:

Modüler tasarım, çok geniş bir çalışma aralığını kapsar. Sistemler, sigortasız devre, kanallı kablolama ve vidasız terminaller ile kurulum ve bakım kolaylığı ve güvenilir çalışma için tasarlanmıştır. Her sürücü grubu, kabul edilemez aşırı yüklemeye karşı etkili koruma sağlamak için bir motor aşırı yük koruma cihazı ile donatılmıştır.

RESİM:

Her bileşen ve parça, montajdan önce iki kat astar ve testten sonra iki kat sentetik emaye ile iyice fırçalanır ve boyanır.

SINIR ANAHTARLARI:

Aşırı kaldırma ve kancanın aşırı indirilmesini önlemek için.

Genel Çizim veya Çizim veya Taslak Çizim

İletişim bilgileri
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin