Hangzhou Nante Machinery Co, Ltd.

İşinizi kaldırmak, başarınızı kaldırmak!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerLow Headroom Hoist

5t-6m Elektrik Tek Kirişli Düşük Tavan Boşluğu Kaldırma üretim veya işleme atölyesi için vinç

5t-6m Elektrik Tek Kirişli Düşük Tavan Boşluğu Kaldırma üretim veya işleme atölyesi için vinç

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Büyük resim :  5t-6m Elektrik Tek Kirişli Düşük Tavan Boşluğu Kaldırma üretim veya işleme atölyesi için vinç En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: Nante
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: NHA
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: N/A
Packaging Details: Plywood package
Delivery Time: within 50 days
Ödeme koşulları: T/T
Supply Ability: 500 pcs per year
Detaylı ürün tanımı
Varsayılan Güç Kaynağı: 3P, 380V, 50Hz Kaldırma hızı: / 5 dakika / 0.8m
Sertifika: ISO, CE, CCC Renk: Özelleştirme
Denetim türü: Sarkık kumanda, uzaktan kontrol Kaldırma yüksekliği: 6m
Vurgulamak:

ultra low headroom hoist

,

alçak tavan elektrikli yükseltici

Elektrikli Tek Kirişli / Çift Kirişli NHA Düşük boşluklu Halatlı Vinç

Otomatik Kaldırma Sistemleri Özel Alçak Tavanlı Elektrikli Halatlı Kaldırma Sistemleri NHA Tipi

Alçak tavan boşluğu NHA Elektrikli Gezici Tel Halat Kaldırma yüksek çalışma dereceli vinç, geleneksel I kirişin yanı sıra kutu tipi kirişe özgü tasarım olan yeni geliştirilen tiptir. En büyük avantaj, şok emilimi ve gürültü azaltmadır. Dahası, göstergenin mesafesi ayarlanabilir. Seri kaldırma ürünlerimiz, Avrupa, ABD, Avustralya ve Güneydoğu Asya vb. Dahil olmak üzere yaklaşık 50 ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. ve ürünlerimiz, yeni benzersiz tasarımı ve süper kalitesi ile Çin ve yurtdışındaki kullanıcılar arasında iyi bir geri bildirim kazanmıştır.

Ürün Açıklaması
Düşük Tavan Boşluğu Elektrikli Tel Halat Kalkanı, şok emiliminden ve gürültü azaltımından büyük ölçüde faydalanabilen, kutu tipi kirişe özgü olan ve ayrıca yeni kirişe özgü yeni geliştirilen tiptir. Dahası, göstergenin mesafesi ayarlanabilir. Seri kaldırma ürünlerimiz, Avrupa, ABD, Avustralya ve Güneydoğu Asya vb. Dahil olmak üzere yaklaşık 50 ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Ve ürünlerimiz, yeni benzersiz tasarımı ve süper kalitesi ile Çin ve yurtdışındaki kullanıcılar arasında iyi bir ün kazanmıştır.

Elektrikli Tek Kirişli / Çift Kirişli Halatlı Vinç
Elektrikli Tek Kirişli / Çift Kirişli Halatlı VinçElektrikli Tek Kirişli / Çift Kirişli Halatlı Vinç

Bir tel halat vinci, kaldırma aracı olarak tel halat kullanan bir vinçtir. Genellikle elektrikle veya pnömatik olarak çalıştırılır. Bu kaldırma tertibatı bir halat depolama tamburundan, motorlardan, dişli kutusundan ve fren sisteminden oluşur ve bir tırabzan veya köprü kirişinden / raylarından bir araba vasıtasıyla asılır. Aynı zamanda sabit monte edilmiş olabilir.

Vinç, bir yükü kaldırmak, indirmek ve yatay olarak hareket ettirmek için kullanılan bir makinedir. Bir vinçin tahriki manuel, güçlendirilmiş veya her ikisinin bir kombinasyonu olabilir. Vinçler, tipik olarak, konveyör kullanımının haklı çıkamayacağı şekilde yetersiz (veya aralıklı) akış hacmi olduğunda kullanılır. Hareketlerde konveyörlerden daha fazla esneklik ve hareket halindeyken endüstriyel kamyonlardan daha az esneklik sağlarlar. Vinçlerle taşınan yükler, şekil ve ağırlıklarına göre bir konveyör tarafından taşınan yüklerden daha fazla çeşitlilik gösterir. Çoğu vinç dikey hareket için vinçlerden yararlanır, ancak yükün hassas bir şekilde konumlandırılması gerekiyorsa manipülatörler kullanılabilir.


Genel Çizim


Malzeme taşıma uygulamaları için birçok farklı tip vinç kullanılır. Bunlar arasında köprülü vinçlerin yanı sıra kiraz toplayıcı tipi bomlu asansörler, hareketli ve kendinden itmeli vinçler, istiflenmiş ve karşı dengeli (konsollu) vinçler bulunmaktadır. Taşınabilir ve mobil zemin vinçleri, payandalarla donatıldığında sabit veya teleskopik bomlarla ve direk dönüşüyle ​​donatılabilir. Kaldırma, bomun kendisi veya vinçle çalışan bir kablo lifti ile yapılabilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin